Eiti į turinį
Krepšelis

SEZONO IŠPARDAVIMAS | NEMOKAMAS SIUNTIMAS VIRŠ 60€

PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika

"stiliauskaralyste.lt" nori užtikrinti, kad lankytojų duomenys būtų saugūs, todėl visa Jūsų informacija perduodama tik užsakymų tikslais. Jūsų el. paštas ir telefono numeris mums reikalingas, kad galėtume sklandžiai vykdyti užsakymus ir informuotume apie jų buklę. Visa Jūsų informacija yra saugoma ir neperduodama trečiajai šaliai, nebent užsakymo vykdymo tikslais t.y. kad Jums galėtų paskambinti kurjeris ar, kad galėtume informuoti Jus apie užsakymo būseną ir pasikeitimus. Taip pat, Jūsų duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims jeigu yra teisiškai reikalaujama ir, jeigu teisinis subjektas pvz. valstybės institucija turi įgaliojimus pareikalauti tokios informacijos. 

Mes naudojame teksto pranešimų platformą, kuriai taikomos šios taisyklės ir sąlygos. Pasirinkdami mūsų teksto rinkodarą ir pranešimus, sutinkate su šiomis sąlygomis. Įvesdami savo telefono numerį  ir inicijuodami pirkimą, užsiprenumeruodami per mūsų prenumeratos formą ar raktinį žodį, sutinkate, kad mes galime jums siųsti tekstinius pranešimus (dėl jūsų užsakymo, įskaitant apleistus krepšelio priminimus) ir teksto rinkodaros pasiūlymus. Jūs pripažįstate, kad sutikimas nėra pirkimo sąlyga. Jūsų telefono numeris, vardas ir pirkimo informacija bus bendrinami su mūsų SMS platforma „SMSBump Inc, Europos Sąjungos įmonė, kurios biuras yra Sofijoje, Bulgarijoje, ES“. Šie duomenys bus naudojami jums siunčiant tikslinius rinkodaros pranešimus. Išsiuntus tekstinius pranešimus, jūsų telefono numeris bus perduotas tekstinių pranešimų operatoriui, kad jis įvykdytų jų pristatymą. Jei norite atsisakyti tekstinių rinkodaros pranešimų ir pranešimų prenumeratos, atsakykite su STOP į bet kurį iš mūsų atsiųstą mobilųjį pranešimą arba naudokitės atšaukimo nuoroda, kurią pateikėme bet kuriame savo pranešime. Jūs suprantate ir sutinkate, kad alternatyvūs atsisakymo būdai, pavyzdžiui, alternatyvių žodžių ar užklausų naudojimas, nebus laikomi pagrįsta atsisakymo priemone. Gali būti taikomi pranešimų ir duomenų perdavimo tarifai. Jei turite klausimų, rašykite „HELP“ numeriu, iš kurio gavote pranešimus. Taip pat galite susisiekti su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos. Jei norite atsisakyti, atlikite anksčiau nurodytas procedūras.

 Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475). Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, todėl bus perduodama Maksekeskus AS.” Jūsų sąskaitos iš kurios mokėjote mes nesaugome, tačiau ji yra saugoma Makecommerce, kurie atsako už Jūsų duomenų privatumą ir saugumą. Jūsų sąskaitos duomenis mes naudojame tik pinigų grąžinimo tikslais ar su tikslu kompensuoti Jūsų nuostolius.

Slapukais norime užtikrinti geresnį sistemos veikimą ir juos naudojame pakartotiniais rinkodaros tikslais. Naršydami ir paspausdami sutikti su slapukais Jūs sutinkate, kad mes juos naudotume patogesniam svetainės turinio atvaizdavimui. Užsisakę prekę iš "stiliauskaralyste.lt" Jūs automatiškai sutinkate su mūsų privatumo politika. Jeigu norite ištrinti savo asmeninius užsakymo duomenis iš "stiliauskaralyste.lt" sistemos – susisiekite el. paštu: stiliauskaralyste@gmail.com ir visi Jūsų duomenys bus ištrinti iš mūsų sistemos negrįžtamai.